Tag archieven: veiling

Samuel Hendrik Serné – Aquarel (1844)

door | 11 oktober 2023

Deze aquarel, gemaakt door Samuel Hendrik Serné, werd met lotnummer 77/5868 aangeboden bij het veilinghuis Bub Kuyper in Haarlem. Het was een onderdeel van Veiling 77 (22 – 25 november 2022). De beschrijving luidt: Vrouw scheldt haar man uit vanwege onbetaalde rekeningen, terwijl twee dienstmeisjes op de achtergrond afluisteren). Waterverf, gesigneerd en gedateerd “1844” in… Lees meer »